Worek filtracyjny do prasy do owocow

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w budów worków filtracyjnych z różnych produktów oraz o rozmaitym kształcie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym stanowi problem z złym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które wykorzystywane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo wypełniają naszą pozycję również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości jesteśmy także wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się wielką powierzchnią filtracyjną. Używane są do szczupłych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomocy na swoją formę są pełną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie silna gama proponowanych odpylaczy daje nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiedzy o własnej ofercie można przyjąć na polskiej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są tanie w grupie przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej firmie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, zaś w czasie zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.